Stanowisko Prezesa Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników odnośnie przyznawania certyfikatów umiejętności

Home » Aktualności » Stanowisko Prezesa Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników odnośnie przyznawania certyfikatów umiejętności

Szanowny Panie Profesorze,zgodnie z decyzją Zarządu z dnia 28 stycznia 2022 Certyfikaty Umiejętności wydawane dotychczas przez Sekcję Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników wydaje Zarząd Główny PTGiP. Zasady weszły w życie w dniu 01.02.2022.

Certyfikaty zgłoszone pomiędzy 01.01.2022 a 31.01.2022 a dotyczące ubiegłej kadencji zostały wydane przez sekretariat poprzedniego Zarządu Sekcji USG.

Wszystkie wnioski o Certyfikaty Umiejętności przesłane po tym terminie na adres biura ZG PTGiP są na bieżąco rozpatrywane.
Proszę o skierowanie osób pytających o poszczególne wnioski bezpośrednio do biura ZG – do Pani Beaty Olech.
Ponadto informuję, że przekazaliśmy do sekretariatu poprzedniego zarządu Sekcji USG, prośbę o przekierowywanie do ZG kolejnych napływających próśb o wydanie Certyfikatów.
Opublikujemy również w najbliższym czasie informację na stronie Towarzystwa oraz roześlemy e-mailing, gdzie należy kierować prośby o wydanie Certyfikatu- czekamy jednak na wdrożenie przez administratora strony.

Z poważaniem,
Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski
Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Dodaj komentarz