Site icon Sekcja USG

III edycja Konferencji: Podstawy Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii

Zapraszamy na III edycję Konferencji: Podstawy Ultrasonografii w Ginekologii i Położnictwie, która odbędzie się 17 kwietnia 2024r. w Auli A3 im. prof. W Zahorskiego przy ul. Medyków 18 w Katowicach (Katowice- Ligota).

Międzynarodowa Konferencja przeznaczona dla lekarzy ginekologów i położników i pań położnych zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności w diagnostyce ultrasonograficznej i jej wykorzystaniu w gabinecie, oddziale szpitala oraz w sali operacyjnej. Szczególnie zapraszamy  lekarzy rezydentów położnictwa i ginekologii, studentów ostatnich lat studiów medycznych i położniczych. Założenia konferencji to pokazanie możliwości wykorzystania ultrasonografii  jako narzędzia badania i nadzoru nad ciążą oraz w ginekologii do kwalifikacji i nadzorowania leczenia, w tym operacyjnego. Zaproszeni wykładowcy gwarantują maksymalnie praktyczne podejście do tematu. Przewidziano również badania na żywo.

Program kursu jest dostępny tutaj.

List wprowadzający jest dostępny tutaj.

Dla studentów i położnych kurs jest bezpłatny.

Zapisy na kurs i rejestracja odbywa się na stronie Sekcji Ultrasonografii  tutaj.

Dla lekarzy, ze względu na zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników i możliwość uzyskania certyfikatu i punktów PTGiP, kurs jest płatny (100 zł) – na stronie rejestracji, po kliknięciu przycisku „wyślij” nastąpi przekierowanie na stronę płatności (dostępne formy płatności to BLIK, szybki przelew oraz karta płatnicza). Dokonanie opłaty jest równoznaczne z zapisem na kurs.

Exit mobile version